Followers

Friday, October 14, 2011

Maj 24, 2011


Maj 24, 2011 
10 Kan, 2 Pax, 7 Ik

Balik Selamat! Powracamy! Proces przekształcania waszego świata posuwa się naprzód w jego własnym boskim tempie. Tymczasem Wzniesieni Mistrzowie zamierzają wykorzystać tę okazję, by rozwinąć temat „świadomego zarządzania.” Następna część waszej podróży w świadomości wymaga od was zbadania nowych konceptów wokół tego jak wasze społeczeństwa mają zostać zorganizowane. Ten nowy światowy pogląd skorzystałby ze spojrzenia na to, jak Wewnętrzna Ziemia (Agarthanie) i inne podobne społeczeństwa stosują naturalny porządek i prawa w ich życiu. Zawiera to, co nazywamy „czterema podstawowymi Społecznymi Prawami.” Boskość dała nam te prawa jak przeszliśmy od ograniczonej do pełnej świadomości na planecie Vega (konstelacja Lyra) jakieś sześć milionów lat temu i tylko te prawa były dla nas odtąd inspiracją. Każde ludzkie społeczeństwo, które zbliża się do swojego pełnego potencjału dostaje te cztery uświęcone przewodniki i ten czas zbliża się do waszych ziemskich społeczeństw, aby zostać tak pobłogosławionym. Poprosiliśmy waszych kuzynów Agarthan, aby przygotowali wszechstronny zarys tych czterech praw i ich ziemskiej historii tak, abyście mogli łatwiej zrozumieć ich znaczenie.

Website: Planetary Activation Organization
  

Galaktyczne społeczeństwa zwykle organizują się na dwóch poziomach: pierwszy koncentruje się na osobie i jej albo jego najbliższej społeczności. Drugi poziom jest zawiłym systemem wysoko specjalistycznych klanów. Jednostka i spleciona lokalna społeczność są nadrzędne i działają jako duża wychowawcza i edukacyjna sieć, dostarczając każdej jednostce mądrość i szkolenie, by mogły przeprowadzić w ich klanie ukierunkowane umiejętności życia. Każdy rozpoznaje swoje unikalne talenty i jest pewny siebie, że będzie mógł skomunikować swoją twórczą perspektywę poprzez płynny proces rozwiązań aktualnych problemów klanu i społeczności. Ten rodzaj pewności siebie jest wbudowany w specjalny proces wychowania tak, aby osoby rozwinęły silne poczucie kim są i jak najlepiej wypełnić swoje kontrakty życiowe. Są one zachęcane codziennie do wnoszenia swojego unikalnego geniuszu dla ogólnego dobrobytu, tworząc w ten sposób naturalny strumień, który staje się podstawą dla płynnego zarządzania. Więcej na ten temat pojawi się później.

———————————————————————————————–

Błogosławieństwa, Drodzy! Przychodzimy dzisiaj kontynuować naszą dyskusję z wami o rzeczach niezbędnych do świadomego zarządzania. Decydującym słowem jest tutaj świadomość. Gdy ludzka świadomość się zwiększa, stajemy się bardziej świadomi duchowej natury fizyczności. Widzimy, że wszystkie rzeczy są oparte na Duchu i zauważamy w jaki sposób wszystkie rzeczy są ze sobą unikalnie połączone. Obserwujemy, że specjalny wzorzec ustalony przez Niebo rządzi w taki sposób, jak życie pracuje. Ta sieć życia jest złożona i zgłębienie jej wewnętrznego znaczenia wydaje się najpierw być poza zasięgiem. Jednakże, wasza rosnąca świadomość wkrótce dostarczy wam odpowiedzi, których szukacie. To oświecenie przychodzi z głównego przesunięcia w waszym fizycznym Bycie, jednocząc wasze żeńskie i męskie komponenty i umożliwiając wam zobaczenie fizyczności w nowy sposób i łatwe pojęcie jej wielorakiego związku z Duchem. Możecie wtedy czuć, że wasza duchowa esencja jest jednym z fizyczną. Wszystko w tym momencie jest możliwe i boska służba staje się waszą największą radością!

W takim stanie łatwo spostrzegacie niedociągnięcia rządów jakie są tu praktykowane. Tęsknicie za czymś co może wyrazić to co już wiecie teraz. Ten zapał jest odczuwalny przez wszystkich, gdy oświecenie nas otacza. Sednem sprawy tu jest, że wzrost w globalnej świadomości dotarł do wymaganego poziomu, gdzie takie fundamentalne reformy są możliwe! To jest tym, co ekscytuje większość tych osób i grup, z którymi codziennie mamy do czynienia odnośnie ustalania nowych form zarządzania. Świadomość otwiera drzwi do nowych sposobów obserwacji, proponowania i uzgadniania jak sobie radzić z problemami społeczeństwa. Świadomość jako oświecenie dodaje obfitość i twórczą radość do tej mieszanki odblokowując możliwości, które poprzednio były przed wami ukryte. Więc teraz ten nowy sposób, by wstrzyknąć te pomysły do waszego środowiska staje się istotny i sugerujemy wam, abyście spojrzeli głęboko, gdzie ten wzrost świadomości was prowadzi. Droga zmierza w kierunku czterech uświęconych społecznych praw, które odzwierciedlają potrzeby i pragnienia waszej nadchodzącej pełnej świadomości.

Faktycznie, te cztery prawa właśnie zaczynają manifestować się w waszym świecie. Patrzymy jak używacie waszej wzrastającej mocy, by domagać się rządu ukierunkowanego na ludzi i doprawdy te nagłe powstania na Bliskim Wschodzie są zewnętrzną manifestacją tych wysiłków. Wszędzie, społeczeństwo stawia priorytet na wolność i wyrzuca siłą reżimy, które nie zważają na głosy ich obywateli. W przeciwieństwie do popularnych buntów w Europie Wschodniej w późnych 1980 latach, te powstania są częścią rosnącego globalnego impetu, który ostatecznie wprowadzi liczne nowe rządy do władzy. Ci tymczasowi rządcy ogłoszą publicznie szerokie reformy właśnie zatwierdzone na specjalnej konferencji w Europie. Te ogłoszenia poruszą wyrównanie światowych długów przez ich przebaczenie, ustanowienie nowej globalnej mocnej waluty i wprowadzenie pokoju w waszym świecie. Będzie to wzmocnione przez pełne Ujawnienie, że nad wami rozpościera się ogromna flota życzliwych wam Istot.

Po przyszłym Ujawnieniu waszej kosmicznej rodziny natychmiast będzie wprowadzone kilka nowych technologii komunikacji, jednym z nich będzie małe, podręczne urządzenie z bezpośrednim, globalnym, wizualnym i słownym dostępem wszędzie i z każdym, bez użycia drutów, kabli, albo satelity. Będzie to miało video-telefon i holograficzny komputer i będzie używało technologie wolnej energii (zero-point). Oznacza to, że każdy będzie w kontakcie z urządzeniem, które będzie promieniować życiodajną energię, w przeciwieństwie do waszych obecnych urządzeń, które szkodzą waszej sile życia. Aby ułatwić podróżowanie, urządzenie teleportacyjne będzie udostępnione dla was przez flotę w Pierwszym Kontakcie i użyjemy te technologie floty, aby przemieszczać was szybko do waszego celu i z powrotem do domu. To są tylko dwa przykłady z wielu nowych typów i zastosowań technologii, z którymi będziecie zapoznani.

Ujawnienie przyjdzie, kiedy obecne rządy kontrolowane przez Iluminatów będą prawnie zastąpione przez działania naszych sojuszników ziemskich. Czas dla tej reformy jest blisko. Codziennie konwersujemy z naszymi kuzynami Agarthanami jak również ze Wzniesionymi Mistrzami o tych ważnych sprawach, ponieważ czas się zbliża do naszej wspólnej boskiej interwencji. Ta interwencja jest orzeczona na fakcie, że wasza zmiana do pełnej świadomości nie może już być dłużej opóźniana. Ciemni nadal są zdecydowani, aby przerobić was na swoich niewolników, ale to, jak mówiliśmy wiele razy przedtem, nie zostanie dozwolone przez Niebo. Nasza flota przybywała tutaj, aby zakończyć misję i to przesunięcie w świadomości dla Gai i was obecnie się manifestuje. Ogłaszamy uroczystą deklarację: Zło na tym świecie musi zostać obalone i musi to być zrobione teraz!
Dzisiaj, więcej zostało ujawnione. Nadszedł czas, by przekształcić bardzo ciemną naturę waszego świata.

Nasze statki są w pozycji, by dostarczyć dobroczynną galaktyczną alternatywę na plany, które ciemność miała dla was. Z aprobatą Nieba, jesteśmy gotowi, by prowadzić Światło do boskiego zwycięstwa! Wiedzcie, moi Drodzy, że niezliczony Zapas i nigdy nie kończąca się Obfitość Nieba są naprawdę wasze! Niech Tak Będzie! Selamat Gajun! Selamat Ja! ( W Siriańskim ,Bądźcie Jednością! Bądźcie w Radości!)
Tłumaczenie: MB, Edycja Krystal
      

No comments:

Post a Comment

Galactic Channelings

GREG GILLES

GREG GILLES
Polski

despertando.me - other channels

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Polski

CONV. WITH SALUSA by L. TYCO

CONV. WITH SALUSA by L. TYCO
Polski

JOHN SMALLMAN

JOHN SMALLMAN
Polski

David Wilcock Translations

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
Polski

Tribute to White Cloud

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
Polski

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Polski

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
Polski

Messages of Love and Light

Messages of Love and Light
Polski

Sheldan Nidle Free Webinar